KONEC POCENÍ.cz

Jak iontoforéza funguje

Terapie rukou Electro Antiperspirantem Pokud trpíte nějakou formou nadměrného pocení, lékařsky označovaného jako hyperhidróza, zavítali jste na správné místo. Tento web je rozdělen do několika kategorií: Nadměrné pocení rukou, nadměrné pocení nohou, nadměrné pocení podpaží, nadměrné pocení hlavy, nadměrné pocení zad, hrudníku a břicha a speciální kategorie věnující se problematice studených nohou a rukou. Pokud se vás týká některá z forem nadměrného pocení popisovaná na tomto webu, máte vyhráno. Tento web ve spolupráci s technologickou firmou Hightech Production představuje revoluční řešení jménem Electro Antiperspirant®.

Jedná se o přístroj využívající velmi účinnou metodu zvanou iontoforéza. Tato metoda představuje první skutečně účinné řešení problémů s pocením dlaní, chodidel a podpaží. Uživatelé iontoforézy po celém světě vítají účinky této metody, protože dokázala vyřešit problémy, které jim nadměrné pocení způsobovalo jak v profesním, tak v osobním životě. V sekci Co je iontoforéza naleznete informace o samotné technologii iontoforézy a přístroji Electro Antiperspirant.

V sekci Kde hledat pomoc naleznete soubor informací, které jsme shromáždili o hyperhidróze a iontoforéze. V neposlední řadě se zde také dozvíte, kde a za jakých podmínek se dá přístroj Electro Antiperspirant zakoupit.

Jak funguje Electro Antiperspirant v sauně při 100°C?

Podívejte se na videonávod

Potvrzení o účinnosti

Kliknutím zvětšíte obrázek.

Čtěte také