KONEC POCENÍ.cz

Nadměrné pocení rukou

Pokud se budeme bavit o hyperhidróze můžeme konstatovat, že nadměrné pocení dlaní je snad nejhorší formou tohoto onemocnění. Dlaně běžných lidí se za normálních okolností potí téměř neznatelně. Pokud však trpíte hyperhidrózou, můžete se dostat do stavu, ve kterém vám bude z dlaní pot doslova odkapávat. Hlavním fakrorem spuštění pocení bývá nervozita. Pokud jste někdy zažili pocit, například při seznamování nebo na pracovním pohovoru, kdy se blížíte ke konečnému podání ruky a cítíte, že je následkem nervozity vlhká. Za běžných okolností by stačilo si ruku otřít, ale pokud trpíte hyperhidrózou je ruka opět vlhká za pár krátkých vteřin.

Takové problémy působí doslova devastujícím účinkem na sebevědomí postižených jedinců. Dlaně se nepotí jen při kontaktu s okolím, ale i při běžných činnostech, jako je psaní na papír, řízení motorových vozidel, vaření a mnoho dalších. Tato skutečnost znesnadňuje sociální působení a výrazným způsobem zhoršuje kvalitu života postižených jedinců. Pokud mezi ně patříte, rozhodně čtěte dále, protože řešení existuje a je snazší než kdykoli dříve.

Jak iontoforéza Electro Antiperspirant® odstraňuje nadměrné pocení rukou

Jak iontoforéza Electro Antiperspirant® odstraňuje nadměrné pocení rukou Předem je dobré říci, že odstranění pocení dlaní je v podání iontoforézy je velmi snadné. Pro snazší pochopení procesu léčby a technologie doporučujeme nejprve pročíst článek Co je iontoforéza. Přístroje na iontoforézu jsou navrženy takovým způsobem, aby bylo možné aplikovat léčebnou proceduru na oblast dlaní tak, že dlaně ponoříte do nádob s vodou a za pomoci přístroje na ně působíte iontoforézou po dobu 12 minut. Po dokončení procedury a vypnutí přístroje zvolíte opačnou polaritu a opakujete proceduru stejným způsobem po stejnou dobu. Celkem 24 minut a máte klid.

Zpočátku musíte iontoforézu Electro Antiperspirant tímto způsobem aplikovat během jednoho měsíce celkem asi 10krát, dle přiloženého návodu. Během tohoto “startovacího” období dojde k úplnému zastavení nadměrného pocení. Až k tomu dojde, léčbu jednoduše přerušíte a navážete až v případě, že bude mít pocení tendeci se vrátit, k tomu však dochází velmi pozvolna. V takovém případě již aplikujete léčebnou proceduru pouze jednou, maximálně dvakrát a na dlouhou dobu opět budete mít klid. Běžně se doba, kdy je iontoforézu potřeba znovu jednorázově aplikovat pohybuje v rozmezí 14-40 dní, toto období se nazývá “udržovací fáze”. To znamená, že zbavit se nadměrného pocení dlaní, po skončení startovací fáze, znamená aplikovat iontoforézu po dobu přibližně 24 minut jednou za 14-40 dní.

Potvrzení o účinnosti

Kliknutím zvětšíte obrázek.

Čtěte také