KONEC POCENÍ.cz

Co je iontoforéza

Iontoforéza je lékařskou metodou používanou na odstranění nadměrného pocení již bezmála 30 let. Její účinnost potvrzují desítky tisíc uživatelů po celém světě, kteří díky ní vyřešili své problémy s nadměrným pocením dlaní, chodidel, podpaží, ale i nadměrné pocení hlavy a mnoha dalších částí těla. Inovativní iontoforéza Electro Antiperspirant je schválena právoplatnou zdravotnickou pomůckou a dokáže odstranit nadměrné pocení rukou, nohou, podpaží, hlavy, zad i dalších části těla i za jeden týden používání. Pojďme si technologii, kterou iontoforéza Electro Antiperspirant disponuje představit blíže.
Terapie podpaží Electro Antiperspirantem Technologie zvaná iontoforéza používá molekuly vody a slabý elektrický proud z tužkových baterií
k působení na hyperhidrózou (nadměrným pocením) postižená místa na těle. Stačí, aby iontoforéza působila na potní žlázy jednou za čas, čímž lze úspěšně blokovat projevy nadměrného pocení po neomezeně dlouhou dobu a to za cenu, která se při používání dobíjecích baterií blíží nule. Na začátku léčby se procedura aplikuje častěji, tak jak je uvedeno v návodu k použití. Po ustoupení pocení, se již iontoforéza aplikuje pouze v případě, že se pocení začne pozvolna vracet, což se děje jednou za několik týdnů až měsíců.
Electro Antiperspiranty Iontoforéza Electro Antiperspirant je navržena tak, aby byla maximálně přenosná a uživatel ji mohl mít s sebou a používat prakticky kdekoli. Iontoforéza je napájena z tužkových baterií, což zaručuje její vysokou bezpečnost. Zároveň se však jedná o jeden z nejvýkonnějších přístrojů na trhu, použitelný výkon dosahuje plných 30mA. Vše co je třeba, dostanete zabaleno v praktickém kufříku, který navíc po otevření slouží i jako nádoby na vodu. Takže se o nic nemusíte starat. Jak již bylo zmíněno jedná se o zdravotnickou pomůcku, a proto je třeba k dosažení maximální účinnosti pozorně číst návod k použití.
Při vývoji iontoforézy Electro Antiperspirant spolupracovali odborníci z oborů kožního lékařství a elektrotechniky s více než 40 lety zkušeností. Jejich cílem bylo jediné, vytvořit přístroj, který bude maximálně bezpečný a bude pomáhat opravdu každému, koho trápí nepříjemné pocity spojené s nadměrným pocením na různých částech těla. Iontoforéza Electro Antiperspirant získala certifikáty a právoplatné označení zdravotnická pomůcka na renomovaném Institutu pro testování a certifikaci. V letech 2011 a 2012 proběhla nezávislá klinická studie, která prokázala její maximální účinnost a toleranci pacientů k léčbě. Záznam z přednášky této studie můžete shlédnout na následujícím videu.

Klinická studie přístroje Electro Antiperspirant

Potvrzení o účinnosti

Kliknutím zvětšíte obrázek.

Čtěte také