KONEC POCENÍ.cz

Studené nohy a studené ruce

Studené ruce a studené nohy jsou samostatnou kapitolou přímo souvisejícím s nadměrným pocením v těchto partiích. Mnoho lidí, kteří se nadměrně potí si myslí, že za studené ruce a nohy může v jejich případě nedostatečné prokrvení končetin. Při nadměrném pocení se však jedná o něco jiného. Jak je známo, že všechny tekutiny tedy i pot jsou velmi dobrými vodiči tepla. A to tak dobrými, že přenášejí okolní teplotu přibližně 20x rychleji než vzduch. Máte-li ruce a nohy neustále pokryté potem, budou se velmi rychle přizpůsobovat okolní teplotě, která málokdy přesáhne teplotu těla, tedy 37°C. V takovém případě budete pociťovat na rukou a nohou nepříjemný chlad. Jakmile se však okolní teplota přiblíží hodnotě 37°C, budete se sice potit, ale chlad zmizí.

Co tedy dělat, pokud jsou vaše ruce a nohy nejen neustále zpocené, ale i studené jako led? Věřte, že nemusíte tyto pocity zažívat až do konce života. Iontoforéza Vám dokáže pomoci i v tomto případě velmi jednoduše. Iontoforéza zastaví pocení a tím zmizí i studené ruce a studené nohy. Pojďme si ukázat jak.

Jak iontoforéza Electro Antiperspirant® odstraňuje studené ruce a studené nohy

Jak iontoforéza odstraňuje studené ruce a studené nohy Jak již bylo řečeno, pocit studených rukou a nohou v případě kombinace s nadměrným pocením nesouvisí s nedokrvením končetin, ale s tím že končetiny neustále pokryté potem velmi rychle chladnou, téměř 20x rychleji než v případě že by byly suché. Iontoforéza Electro Antiperspirant tedy nejenže zastaví nadměrné pocení rukou i nohou, ale zároveň zajistí že už nikdy tyto partie nebudete mít studené. Jakmile totiž dlaně a chodidla budou v suchu, budou se moci zahřát tak jako každá jiná část vašeho těla. Na stránce Iontoforéza a pocení rukou nebo Iontoforéza a pocení nohou zjistíte, jak se zbavíte nechtěného pocení a studené ruce ani studené nohy vám už nikdy nebudou komplikovat život.